Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat firmamız kurumsal adalar nakliyat hizmeti vermekle beraber önceliği müşteri memnuniyetidir.

Adalar Nakliyat, Büyükada Heybeliada Burgazada Kınalıada Evden Eve Çukurova Nakliyat İle Çok Kolay

Evden Eve Nakliyat olarak bünyemizde bulunan araçlarımız, kadrolu personellerimiz en iyi hizmet sunulması ve müşteri memnuniyetine önem vermesi ile yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet sunmaktayız. Adalar nakliyat taleplerinde parça eşya, yük taşıma ve kişisel eşyalarınız için uygun görülen kamyonet filomuz ile düşük maliyetlere sorunsuz çözüm sağlıyoruz. Düşük maliyet nasıl olur.? eşya listenize ve talepleriniz ekspertiz personelimiz değerlendirme sonrası uygun kapasiteli araç temini ve personel sayısını belirler, personel tercihi eşyanın durumuna göre taşıyıcı, mobilya ustası ve tesisatçı olarak üç çeşit ekipten oluşur, personel sayısı ev eşyanızın durumuna göre çoğalabilir. Uygun araç seçilmesi adalar belediye çıkartma gemisine bilet alınması ve ispark otopark giriş ücretlerinden ekonomi sağlayıp iş başlangıcında en iyi teklif sunulmasına olanak sağlamaktadır.

Biz Paketleyelim Biz Taşıyalım

Adalar Evden Eve Nakliyat; Hizmetimizde iki günlük taşıma planı oluşturulmalı Neden mi? Adalar’da çıkartma gemisi günlük seferi Maltepe iskelesinden Büyükada Heybeliada Kınalıada Burgazada uygulaması ile çalışır ortalama saban 8:30 akşam 17:30 arası sefer bitimi kalan araçları ertesi gün geri getirir, aynı gün içerisinde dönüş sağlayamayan araçlar cezai işlem uygulanır. Paketlenen eşyalar araca yüklenmesi ortalama 1+1 ev eşyası üç saat sürmesi ve Maltepe çıkartma gemisine Anadolu veya Avrupa yakası ulaşım İstanbul trafiği hesaplanırsa sabah yükleme işlemine başlandığı zaman aynı gün içinde olması çok zor bir işlemdir. Ekspertiz personelimizin gözetimi sonucu taşıma planı uygular, bilginize sunması, fiyatlandırma konusunda mutabık kalınması sonucu sözleşme imzalanıp taşınma günü belirlenir, gerekli işlemler sonrası Nakliyat Sigortası adınızı düzenlenerek gerek duyulan hizmeti sorunsuz sunmaktayız.

Profesyonel Paketleme Hizmeti

Evden Eve Sunduğumuz Hizmetler; Yaşam alanlarınızı yeni evinize zarar görmeden, çizilmeden, kırılmadan taşımasını sağlamak için Adalar evden eve nakliyataldığımız önlemler vardır. Modüler, Masif, Lake mobilyalarınız de-montaj sonrası patpat ve köşe köpük kullanılarak paketlenir, mobilya ustalarımız eksik veya daha önceden arızalı Kapak ve bağlantı yerlerini yeni evinizde tamiratını yaparak montajını sağlamaktadır. Tesisatçı ustamız beyaz eşyalarınızı sökümü sonrası paketleme işlemi yapılması ve taşıma ipi ile bağlar bu işlemler taşınması ve araç seyir halinde iken zarar görmesini %85 azaltıyoruz, eski eşyalarda %15 ise kullanım deformasyonu ve eskimesi sonucu ezilme ve eğilmeler görülebilir. Kırılacak ürünle kolileme işleminde beyaz kağıt veya ince baloncuklu patpat sargısı işleminden sonra kolilere dizilmesi sonrası bant ile kapatılır.

Antika Eşya Taşıma’da Neden Çukurova Nakliyat.?

Adalar’da Antika Eşya Taşıma; Antika veya değerli eşyanız taşınması talebinize tamamen maliyet sorun edilmemeli öncelikle Sigorta Eksperi ile gerçek değer biçilerek Sigorta yapılmalı, Eşyanın durumuna göre patpat, özel ölçü kontra plak kutu, köşe köpük kullanılmadan asla taşıma işlemi gerçekleşmemelidir. Çukurova Nakliyat ekspertiz personelimiz Adalar’da antika eşya taşıma en ekonomik ve sorunsuz işlemi sunmayı ilke haline getirmiş referanslarını gün geçtikçe bir adım ileri götürmüş sektörün örnek nakliye şirketlerinde olmuştur.

cukurovaevdeneve: