Eşya Depoma Hizmeti

istanbul konteyner eşya depolama hizmeti ile en iyi konteyner eşya depolama alanları ile hizmetinizdeyiz.

Eşya Depolama


Ev Eşyası ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti :
İstanbul Depolama konteyner depoları ile eşyalarınız farklı ebatlarda olan ahşap taşınabilir eşya konteyner depolarda saklanmaktadır. İstanbul konteyner depo depolarımızdan yola çıkıp bulunduğunuz konuma hareket eder ve açılan konteyner depo nem, rütübet ve haşerelere karşı özel ilaç ile korunmaktadır.Eşyalar ambalajlı bir vaziyette konteyner depolara yüklenir ve konteyner kapatılıp anahtarı eşya sahibine teslim edilir.Tamamen kapatılıp hazır hale gelen eşya konteyneri letişim bilgileriniz ile birlikte depomuza doğru yolculuğu başlar. Eşyanıza ait konteyner depo sürelerine göre yerleştirilmektedir.

İstanbul Eşya Depolama

Depomuza bırakılan eşyalar haftada 2 gün ilaçlama yapılarak koruma altına alınmaktadır. Otomotik havalandırma sistemleri ile 7 / 24 havalandırma peronları ile eşyalarınız ilk gün ki gibi,kapalı devre kamera sistemleri ile eşyalarınız koruma altına alınmaktadır.

EŞYA DEPOLAMA

En zorlu dönemlerden biridir taşınma süreci ve taşınacak insanları büyük zorluklar bekler. Tabi bu stresli dönem çok gerilerde kaldı. Çünkü Eşya Depolama ayrıcalıklı hizmetleri ev taşımanın zorlukları ile sizin baş başa kalmanıza asla izin vermiyor. Üstelik kredi kartı gibi birçok ödeme kolaylığının sağlandığı Hizmetlerimizde gayet makul fiyatlar söz konusudur. Her şeyden önce bizlerden hizmet talep eden saygıdeğer insanlarımıza asla müşteri gözüyle bakmadığımızı bilmenizi istiyoruz. Çünkü hizmetlerimizden duyacağınız memnuniyetin her türlü kazancın üzerinde olduğunu gayet iyi bilen bir firmayız. Dolayısıyla İstanbul Eşya Depolama denildiğinde %100 müşteri memnuniyeti sağlanan hizmetleri ile firmamız aklınıza rahatlıkla gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir