Evden Eve, Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat firmaları içinde kendine haklı bir yer edinmiş olan Çukurova Nakliyat’ın size sunduğu ücretsiz exper hizmeti kapsamında eşyalarınız incelenir, sizin için en uygun planlama yapılır.  Bu hizmeti sunmamızın amacı, eşyanız uygun aracın, eleman sayısının ve ambalajlama için gerekli olacak malzemelerin belirlenmesidir. İstanbul Evden Eve firmalarının çoğunun hizmet olarak üzerinde durmadığı sigorta bedeli de exper tarafından tespit edilmektedir. Risk almadan uzman ekiplerle sigortalı taşınmanız, hem zaman hem de nakit olarak çok daha avantajlı olacaktır.

EVDEN EVE NAKLIYAT

Çukurova Nakliyat Taşınacak eşyanın ücretsiz olarak hizmet veren Çukurova‘ın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısının ve ambalaj-paketleme için gerekli olucak malzemelerin belirlenmesidir. Müşteri ile Çukurova Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Çukurova Nakliyat‘ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Çukurova Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak olan diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titizlikle yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınması yapılır.

Her paketin alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralara dikkat edilir.

Evden Eve

Evden Eve Nakliyat Firmaları talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Çukurova Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıma yapabilicek personel sayısının kaç kişi olarak geleceğini ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlaması yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Çukurova Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırılıp kayıt altına alınır. Çukurova Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağının konusunda uzmandır. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı Evden Eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Çukurova Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Mobilyalar:
Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kağıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye:
Bu tip eşyalar öncelikle streç ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kağıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Şifonyer, Yemek Masası, Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin:
Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve streç kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Beyaz Eşyalar:
Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar:
Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar:
Özel beyaz kağıt ve yumuşak havalı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo:
Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içerisinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Avize, Lamba:
Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Elbise:
Gardolap içerisinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içerİsinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Ayakkabı, Çanta:
Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kağıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar:
Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kağıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri:
Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. Çukurova Nakliyat‘ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.Leave a Comment