Çukurova Nakliyat 444 9 167

Çukurova Nakliye kuruluş amacı “insana saygı ve hizmet” misyon ve vizyon anlayışı ile yola çıkarak , insana vermiş olduğumuz değeri en üst seviyeye çıkarmaktır. Çukurova Ev Ofis Taşıma diğer tüm branşlarda olduğu gibi “Nakliyat” hususunda da gösterdiği üst kalitede hizmet dolayısı ile bu dalda da zirve yakalanmıştır.

Sizin de bildiğiniz gibi nakliye piyasasının çok yoğun bir rekabet içerisinde olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte bunca zamandan bu yana arayıp bulamadığınız nitelikli hizmeti arıyorsanız, mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Verdiği hizmetlerle birlikte referansını en iyi noktaya taşımış olan şirketimiz, memnuniyet esası ile beraber çalışmalarını en iyi noktaya getirmiştir. Kiracılar, ev sahipleri ve taşınmak mecburiyetinde olan herkes için, burda verilecek en iyi hizmeti veriyoruz ve bu hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Bizimle beraber rekabet içerisinde olan İstanbul evden eve taşımacılık şirketleri, hemde çıtayı yükselten bir anlayış sergilemeye devam ediyor.

Zaten bu konu da müşteri memnuniyetini hedeflediğimiz için, çalışma anlayışımız bizi şirket olarak çok değişik bir yere koymuştur. Taşınırken eşyası kırılan ya da bozulan insanları görüyoruz. Dilerseniz garantili ve güvenilir bir nakliyat hizmeti ile beraber eşyalarınızı güven altına alabilirsiniz. Beyaz eşyalar, mobilyalar, elektronik eşyalar ve evde kullanmış olduğunuz tüm eşyalar bizimle güvende. Sahip olduğumuz imkânları size en iyi biçimde sunarak hizmet gerçekleştiriyoruz.