Kaskolu Taşımacılık Neden Önemlidir ?

Kaskolu Taşımacılık Neden Önemlidir ? Günümüzde eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren birçok firma farklı kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Eşyaların sorunsuz şekilde taşınması ve yeni adresinize ulaştırılması konusunda profesyonel hizmet sunan nakliye firmaları ile siz de eşyalarınızı yeni adresinize kısa sürede sorun yaşamadan ulaştırabilirsiniz. Hizmet süreci boyunca kasko sigortalı evden eve nakliyat taşımacılığı ile eşyalarınızın tüm sorumluluğu taşıyıcı firmaya aittir. Kasko sigortalı taşımacılık nedir ve taşıma esnasında müşterilere ne gibi artılar sağlar?

Nakliyat Sigortası Nasıl Yapılır ?

Nakliye sigortasını genellikle sigorta şirketleri yapar. Fakat nakliyat firmalarının anlaşmalı olduğu sigorta firmaları ile daha uygun fiyatlı sigorta yapılabilir. Poliçe olmadan yapılan işlemler nakliye sigortası olarak görülmez. Firma taşınma sırasında size garanti sunabilir. Bu sigorta değil güvencedir. Nakliye personellerinizin evinizi terk etmesi ile sorumlulukları biter.

Nakliyat sigortası neleri kapsar ?

Nakliye sırasında eşyalara gelen tüm zararları kayıp eşyaları karşılar. Taşınmadan önce eksper gelir ve her eşya için bir değer biçer. Eşyaya zarar gelmesi durumunda ödemenizi alırsınız.

Kaskolu evden eve nakliyat nedir ?

Araçlara yapılan kasko gibi değerlendirilebilir. Taşınma sırasında ve sonrasında eşyalara gelen zararları karşılar. En mantıklı koruma işlemidir. İstanbul temiz nakliye hizmeti sunan Hüma nakliyat sorunsuz taşınma sağlamanızı sağlar.

Firmamızdan sigortalı ve kaskolu evden eve nakliyat parça eşya nakil askılı tekstil giysi taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.,

Call Now ButtonHemen Ara