İstanbul Nakliyat Şirketi

Bu Yazıya Oy Ver
[Total: 0 Average: 0]

İstanbul nakliyat şirketi bize başvurduğunuz andan itibaren , Çukurova evden eve nakliyat olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek, gerekli olan incelemelerini yaparlar. Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek , sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Nakliyat Şirketi

Nakliyat şirketi ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanır. Eğer karşılıklı anlaşma olması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. nakliyat şirketi hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar. Ambalaj malzemesi olarak “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.

İstanbul Nakliyat Şirketi

İstanbul nakliyat şirketi hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedurler uygulanarak, paketleme ve ambalajlama işleminde büyük önem gözetmektedir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar İstanbul nakliyat şirketi uzmanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işi yapıyorlar.

Nakliye Şirketi

Nakliye şirketi eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Çukurova evden eve nakliyat bunuda düşünerek nakliye şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara