İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat dendiğinde bir ilden başka bir ile taşınmak geliyorsa doğru yerdesiniz. Biz İzmir ağırlıklı bir nakliyat firmasıyız ama Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmetimiz vardır. Nakliye firması personelleri evinize, iş yerinize veya taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek size bilgi vermek amacıyla rapor hazırlarlar.

Rapordan kasıt resmi bir belge niteliği olarak değil, daha çok ücretlendirme, eşyaların sigortası, paketleme vs. nakliye işleminde karşılaşabileceğiniz durumlar hakkında bilgi verirler. Bu işlemi yaptırmak için herhangi bir ücret talep edilmez.

İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ev, iş yeri, depo taşıma işlemleri son derece dikkat gerektiren bir işlemdir. Titiz, nazik ve özenli davranılması gerekir. Hata payı olmayan nakliye işleminde, ufak tefek dikkatsizlikler büyük sorunlara yol açabilir. Taşınacak eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar kıymet verilir ve düzenli bir şekilde muhafaza edilir. Bu titizlik ve dikkate rağmen oluşabilecek herhangi bir sorun, aksilik, yaşanabilecek üzücü bir durum için tüm eşyalarınız sigortalanır.

İzmir Şehirler Arası  Nakliyat

İzmir’e taşınmak ya da İzmir’den taşınmak istiyorsanız İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimiz sizleri bekliyor.

Dakik Hizmet

Ev taşıma konusunda müşterilerin en çok rahatsız oldukları konuların başında zamanlama gelmektedir. Zira insanlar kısa süre içerisinde evlerini taşımak ve yeni düzenlerini kurmak istemektedirler. İşte bu nedenle nakliyat firması olarak sizlere dakik hizmet sunmanın keyfini yaşıyoruz. Bu kapsamda sizlere söz verdiğimiz zaman diliminde gelerek eşyalarınızı yüklüyoruz. Yine belirttiğimiz zaman diliminde de eşyalarınızı indirerek sizlere teslim ediyoruz. Tüm bu hizmetler icra edilirken gerekli tüm güvenlik tedbirleri de ihmal edilmeden alınmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Hizmetimizi çağın gereklerine uygun bir hale getirdiğimizi de ifade etmek isteriz. Bu kapsamda asansörlü taşıma hizmetlerini sunmaktayız. Böylelikle eşyalarınız hem daha kısa süre içerisinde taşınmakta hem de herhangi bir zarar görmemektedir. Üstelik bunlar için fahiş fiyatlar ödemenize de gerek yoktur. Bütçenizi sarsmayacak bir şekilde yapacağınız ödemeler sayesinde evinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Eviniz Emanetimizdir

Çukurova Nakliyat olarak nakliyat şirketleri arasında en güvenilir hizmeti sunmayı hedefliyor ve bunu da başarıyoruz. Kalifiye personel, gelişmiş donanım ve başarı azmi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizler de İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınızı bizleri arayarak giderebilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara