Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat olarak kurumsal alt yapıdan hizmet veriyoruz. En uygun fiyatla sigortalı taşıma için başvuru yapabilirsiniz.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Çukurova nakliyat firmamıza başvuru yapıldığı zaman, öncelikle temel bilgiler sizden istenecektir. İşlem sırası açısından şöyle bir özet geçilebilir:

  • Öncelikle eşyalar nereden alınacak bu belirlenir. Adresinize geleceğimiz zamanı öğrenerek size randevu veririz.
  • Ne kadar eşya olduğu belirlenir ve oda ölçüsüne göre bir araç ayarlanır. Örneğin 4 oda varsa ve hepsi doluysa büyük bir araç gönderilecektir. Daha küçük evlerde araç da küçülecektir. Fakat eşya yoğunluğu ve büyüklüğü de göz önünde bulundurulur.
  • Taşımacılık öncesinde siz hiç kutulama yapmayacaksanız zamanlama ayarlanır. Paketleme için gereken malzeme hazırlıkları yapılır.
  • Eşyalar arasında sökülecek olanlar varsa de monte hale getirilir.
  • Uygun şekilde araç içi yerleşimleri yapılır.
  • Eğer taşıma işlemi yüksek kata yapılacaksa, asansörlü araç temini ve yer ayarlaması yapılır.
  • Nakil işlemi tamamlandıktan sonra montaj ve yeniden kullanılır hale getirme işlemleri yapılır.

Küçükyalı Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlara birçok açıdan avantajlı asansörlü araç hizmeti veriyoruz. Örneğin 15 katlı binada eşyaları yukarı çıkarmak ya da aşağı indirmek için insan gücünü kullanmak çok zaman kaybı olacaktır. Ayrıca verilen emeğe bağlı olarak fiyat da daha fazla olur. Fakat asansörlü araçlarla beraber daha az bir fark vererek hızlı ve ekonomik bir sonuç alabilirsiniz. Zaman konusunda genelde herkes kısıtlama peşinde olduğu için bu da önemlidir.

Asansörlü aracımız hasarsız şekilde malzemeleri indirir ve yukarı çıkarır. Ağırlık ve denge ayarlaması konusunda ekibimiz zaten yeterli tecrübeye sahiptir. Makinenin kendisi de dengeyi bozmayacak şekilde çalışmaktadır.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükyalı evden eve nakliyat firmamızda eşyalarınızı güvenli alanda saklayabilirsiniz. Depolama hizmetimizde uygun fiyatlarla istediğiniz kadar eşyalarınız bekletilmektedir. Daire kirası boş yere vermemek için depolama yapabilirsiniz. Bazen de evinizde – iş yerinizde yer açmak için fazlalıkları güvenli alanda bekletmeniz gerekebilir. Eşyalarınız özenli şekilde paketlenip saklanır. Ne kadar alan kiraladıysanız buna göre fiyatları değişecektir. Ayrıca depolama alanındaki kalma süresi de belirleyici olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir