Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul Pendik evden eve nakliyat firması arayışınız için hızlı taşımacılık hizmeti veriyoruz. İlçeden ve diğer yerlerden başvuru yapabilirsiniz.

Pendik evden eve nakliyat olarak 46 yılı aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden güven ve memnuniyet odaklı nakliye başta taşıma kurumsal taşımacılık hizmeti veren firmamızın desteğinizle günden güne büyüyerek bugün sektörde lider tek firma olma yolunda gösterdiği özverili çalışmalar nihayetinde sonuç vermiş müşteri tüm nakliye hizmetlerinde firmamız ilk tercih ettiği firma olmuştur.

pendik-evden-eve-nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliye

Pendik evden eve nakliyat müşterisin aradığı ve istediği gerçekten güvenebileceği ender firmaların en başında gelmekte, firmamız bugün Türkiye nakliyat sektöründe marka ve patent sahibi Çukurova nakliyat bünyesinde hizmet vermekte olup güvence sağlamaktadır. 46 yılı aşkın geçmişi ile, bu 46 yılda edindiği tecrübe ile, bireysel ve kurumsal olarak müşterisinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiği birçok başarılı nakliye ile Pendik ve gölgesinin nakliyat hizmetlerinde olmazsa olmazıdır.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık işlemleri en temelde değer verilen malzemelerin nakledilmesi demektir. Bu yüzden her taşıma yaptığımız müşterinin eşyalarını en hassas şekilde naklediyoruz. Bunu yapmak için gereken alt yapımız oldukça güçlüdür. Hem araç çeşitliliği hem de sistemli bir çalışma planı açısından memnuniyet sağlıyoruz. Sistemli çalışmalarımızın içerisinde, zamanlamaya verilen önem, işlemlerdeki titizlik kritik öneme sahiptir. Ayrıca eşyalarınız taşınmadan önce sağlıklı bir şekilde paketlenmekte ve olası hasarların önüne geçilmektedir.

Hasarı Engelleyici Diğer Önlemler;

Çukurova evden eve nakliyat firması olarak sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Eşyalarınız taşınırken olası bir kaza ya da benzeri durumlarda sigorta firması zararı karşılamaktadır. Sözleşme kapsamındaki durumlar dışında firmamız yetkilisiyle görüşerek daha fazla ayrıntı alabilirsiniz.

  • Hasarı engelleyici önlemlerde yerleşim düzeni dikkat ettiğimiz diğer bir konudur. Araç içerisine yerleşim yapılırken, ağırlık ve hassasiyet durumlarına göre konumları belirlenmektedir. Ayna, camlı dolaplar vs. için özel paketleme yapılarak araca konmaktadır.
  • Bir araç içinde çok fazla sıkışık ve üst üste eşya olması, zarar veren bir durumdur. Bu nedenle doğru yerleşime ek sayı veya eşya miktarı da önemlidir. Eğer araç içinde boş kalan bölümler varsa da gereken sabitlemelerin iyi şekilde tamamlanması gerekir. Çünkü tam ters etkiyle beraber araç hareket halindeyken eşyalar başıboş kalırsa sorun çıkabilir. Bu gibi teknik ayrıntılara önem veriyoruz.
  • Bir taşıma işleminde araç kasasının yapısı önemlidir. Çünkü çelik kasa olmayan araçlarda sarsıntı daha fazla olacaktır. Bu nedenle filomuz da fark yaratan şekilde işlemler yürütür.

Ofis Taşıma;

Pendik evden eve nakliyat firmamızda ofis iş yeri nakliyatı için de işlemler yürütüyoruz. Başvuru yapacağınız alan iş yeriyse, malzeme özelliklerine göre paketleme yapılır. Örneğin evraklar ve önemli dosyalar gibi nakledilen malzemeler özenle hazırlanır. Bazı iş yerleri ofis dışı üretim alanları olabilir. Örneğin tekstil firmasında toplu malzeme nakledilecekse, buna göre de bir önlem alınacaktır. Fabrika taşımacılığı, fuar alanı taşıması, banka gibi hizmetleri de alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir