Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak kapsamlı şekilde hizmet veriyoruz. Güçlü filomuz ve profesyonel ekibimizle hareket etmekteyiz.

Nakliye firmaları özellikle istanbul piyasasında rekabet içerisinde iken nakliye bu firmaların arasında en köklü ve en başarılı olan kuruluşlardan birisidir. Firmamızın güncel yenilikleri yakalaması toplumumuzda talip, beğenilme ve referans gösterilmesine sebebiyet göstermesidir. Taşımacılık her çeşitte yapılmaktadır. Evlerin taşınması veya parça eşya taşıması, İş yerlerinin taşınması, şehirler arası ve şehir dışı taşıma olarak gerçekleşmektedir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Nakliye ekibimiz tüm ürünlerin paketlemesini, bantlamasını yapmaktadır. Ürünlerin içerisine konulan güvenlik ekipmanları (sargı-ambalaj ve paketleme) ile zararlar en aza indirmeyi hedeflemektir. Buna ek olarak araç kasasında eşyaların başında görevli arkadaşlarımız (ekibimiz) bulunmaktadır. Ürünler taşınırken sigorta yapılıp fatura, sevk irsaliyesi ve sözleşme ile araç plakası şoför tel numarası ile siz değerli müşterilerimizin merak ve şüphelerinizi en aza indiriyoruz

Sancaktepe Evden Eve Nakliye

Teknik Olarak Artılar;

Firmamızda hasar engelleyen bazı avantajları bulabilirsiniz. Örneğin araç içi yerleşim en önemli konulardandır. Çok eşya olunca birbirine temas eden eşyaların sağlıklı bir şekilde yerleşmiş olması gerekir. Bunun için de paketlenmenin doğru şekilde yapılması önemlidir. Paketleme işlemlerinde hangi ürün bir yere konacaksa buna göre süreç devam ettirilir. Bankalarda para taşıması olmaz, çünkü zaten kendi korumalı araçlarıyla taşıma yapılır.

  • Banka gibi yerlerin taşıması esnasında temel malzemeler nakledilecektir. Bunun dışında önem derecesi çok yüksek olan belgelerinizi de kendi özel aracınıza alabilirsiniz.
  • Bir aracın arkasındaki çelik kasa yapı, teknik bakımdan en önemli kısımdır. Çünkü ne kadar az sarsıntı varsa o kadar iyi bir süreç geçer. Özellikle de uzun yolculuklarda bu durum daha da önemlidir. Sigortalı nakliyat esnasında olası kazalar da sözleşmeye göre karşılanacaktır.

Sancaktepe Nakliyat

Eşyalarınızın taşınması değer taşınması ile aynı bir durumdur. Çünkü kullanım faydası yanında manevi değeri olan eşyalar da nakledilecektir. Bu nedenle hasarsız şekilde işlem yapabilmenin öneminin bilincindeyiz. Gelişigüzel şekilde yapılan işlemlerden uzak, memnuniyet alacağınız sonuçlar veriyoruz. Sancaktepe evden eve nakliyat firmamıza her zaman İstanbul’dan başvuru yapabilirsiniz. Olası kazalara karşı sigortalı şekilde taşıma işlemleri yapılacaktır.

Hızlı Teslimat;

Teslimat süresi konusunda hassas davranıyoruz. Çünkü eşyalarınızın belirtilen zamanda teslim edilmesi kritik öneme sahip bir konudur. Örneğin ne zaman teslimat yapılacağı önceden belirlenir, buna göre bir rota çizilir. Eğer gecikme durumu olursa, trafik ya da kazaya bağlı hallerde gereken bilgilendirme yapılacaktır.

Fuar Alanı Taşıma;

Nakliye firmamız, fuar alanı taşımasında da hizmet vermektedir. Örneğin yılın belli zamanlarında bir hafta için nakil gerekiyorsa fuar alanına taşıma yapıyoruz. Taşıması yapılan eşyaların montaj işlemlerinde de destek olmaktayız. Aynı zamanda söküm ve yeniden uzun vadede taşıma için anlaşabilirsiniz. Sözleşmeli taşımacılıkta, firmalarla daha uygun fiyattan sonuç verilebilmektedir. Buna göre de başvuru yapılabilir. Fiyatlarda çok sayıda etken belirleyicidir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir