Ofis Taşımacılık

Geniş ekibimiz ile her çeşit ofis taşımacılık ihtiyacınızı hızlı ve sorunsuz karşılıyor. Yetkililerimiz tarafından öncelikle ofis adresiniz ziyaret edilir. Keşif sonucunda gerekli olan hizmetlerimizi sıralanıp bir sözleşme tarafımızca hazırlanmaktadır. Ofis taşımacılığı en önemli şey paketlenen ürünlerin üzerine hangi departmandan alındığı ve kime ait olduğu bilgisinin doğru bir şekilde etiketlenmesidir. Böylelikle yeni adrese geçildiğinde araçtan inen eşyaları karışmayacak şekilde ekibimiz tarafından yerli yerine konulmaktadır. Paketleme esnasında firma yetkililerimiz işin başında paketleyen ekibi bizzat yönlendirmektedirler. Aynı şekilde paketlemeyi yaptıran firmadan da yetkili kişilerin eşyanın başında bulunması durumda sorunsuz bir taşınma gerçekleşmektedir. Tüm masa – sandalye – bilgisayarlarınız için özel üretilmiş ambalaj malzemeleri tarafımızca temin edilip Ofis nakliye sinde kullanımda gerekli olabilecek el arabası – özel yelek – çivili ayakkabı – baret firmamız tarafından temin edilmektedir.  Paketleme ve taşıma tamamen profesyonel kadrolu raporlu elamanlarla yapılmaktadır.

Ustalaşmış OFİS TAŞIMACILIĞI
Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün yeni iş sahaların ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak epey firmalar ortaya çıkmaktadır.Kimisi A.Ş. Kimisi LTD firmaları kimisi de şahıs firmaları. İş bu aşamada görmekte zorlansak da kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar yardımıyla hareketlilik kazanmaktadır. Şirketimiz 1956 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını derhal hemen tüm şirketlere duyurmuştur. Ofis taşımacılığının Google arama motorundaki öteki eş anlamı Çukurova taşıma diyebiliriz. Lakin sektörümüzde isim kullanma şeklinde korsanlıklar söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Denildiğinde neden Çukurova nakliyat
Evet, ülkemizde her sektörde kendisini ispatlamış birçok firma görebiliriz. Kimisi inşaat sektöründe kimisi emlak sektöründe kimisi de nakliyat sektöründe kendisini ispatlamış ve tüm Türkiye’ye marka olmuş firmalar görebiliriz. İşte nakliye hizmetleri konusunda da Çukurova taşıma diyebiliriz. Özellikle son yıllarda kulelerin dikilmesi ile birçok kurumsal şirket normal apartman dairelerinden bu plazalara taşınma sürecine girmiştir. İşte tam bu aşamada şirket taşımacılığı, ofis taşımacılığı hizmet alımı devreye girmektedir. Bu şekilde Çukurova ofis taşıma firması ile tanışabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Çukurova

Ofis Taşıma Hizmet Alımı iyi mi Olur?
İlk olarak yapmanız gereken firmamıza ile mesajşime geçmeniz. Bundan sonraki süreç kolaydır. Firmamız tarafından ön bir tanışma ve expertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin sıralaması hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… detaylar görüşülerek taşımacılık işlemleri için süre, plan ve program hazırlanılıyor. Çukurova nakliyat firması olarak her süre sağlam ve kalifiyeli elemanlarımız ile geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız tüm ofis taşımacılık hizmetlerinde her vakit güvenli çalıştığı için ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır. Sizde firmamız ile ofis taşıma hizmetlerinden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden ofis taşımacılığı hizmeti ile alakalı olan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir