Türkiye’nin her bir köşesine problemsiz şehirlerarası nakliyat ve ev nakliye hizmetini kendi araçlarımız ile sunuyoruz

Şehirlerarası Nakliyat
Her zaman ve mekanda farklı miktarlarda eşya taşınmaktadır. Son zamanlarda ise şehirler arası taşımacılık esnasında taşınan eşya miktarı oldukça artmıştır. Bunun nedenlerinden biri insanların refah seviyesinin çoğalması olduğu kadar taşımacılık sektöründeki gelişmeler de bunda etkili olmuştur. Artık yüzlerce hatta binlerce kilometrelik yollar çok rahat bir şekilde kat edilebilmektedir.

Şehirlerarası taşımacılık deyince ilk gözümüzde canlanan kamyonlar üstündeki değişik malların daha çok da ticari malların taşınması akla gelmektedir.

Oysa bir çok evden eve taşımada da şehirler arası olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gerekli olan kat edilen mesafenin çoğalması dolayısıyla çok daha itinalı ambalajlama ve kamyona yerleştirme yapılmalıdır. Eğer birinci sınıf bir paketleme ve ambalajlama yapılırsa gidilen mesafenin çok fazla bir önemi olmamaktadır.

Firmamız İzmir şehirler arası taşımacılık sürecinde kullanmış olduğu ambalajlama ve koli malzemelerini itinayla seçmektedir. Böylelikle birinci sınıf bir evden eve taşımanın şartlarından birini yerine getirmiş bulunmaktayız. Bununla da yetinmeyip taşıma sigortası da yapılmaktadır. Böylelikle ikili bir önlem alınmış olunmaktadır.

Biz ilk önce işine hakim bir ekspertizi göndererek ne gibi sorunlar çıkabileceği ve bunlara nasıl bir önlem alınması gerektiği öncelikle belirlenmektedir. Bu arkadaşımızın çizdiği yol haritası ile taşınma işinin ana hatları belli olmakta ve taşınmanın maliyeti de bu noktada ortaya çıkmaktadır.

Arkadaşımızın belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda bir sözleşme hazırlanmakta ve böylece her iki tarafta karşılıklı güvenceye alınmış bulunmaktadır.

şehirler arası taşımacılık işinin bütün aşamalarında kullanmış olduğumız araç ve cihazlar son sistem olup düzenli olarak bakımları yapılmaktadır.

İkinci sınıf ve ya korsan şirketlerde bulamayacağınız bu cihazlarla taşınma işi oldukça rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. İzmir evden eve taşımacılık işletmemiz çalışanlarının bilgi ve deneyiminin yanı sıra anlayışlı ve güler yüzlü davranışları da övgü toplamaktadır.