İstanbul Nakliyat Şirketi bize başvurduğunuz andan itibaren , Çukurova evden eve nakliyat olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek, gerekli olan incelemelerini yaparlar.

İstanbul nakliye şirketi ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek , sahip olmuş olduğunuz eşyaların. Kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli. Olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

İstanbul Nakliye Firması

İstanbul nakliye firması ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanır. Eğer karşılıklı anlaşma olması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. İstanbul nakliyat firması hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen. Gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün. Ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

İstanbul nakliye firması ambalaj malzemesi olarak “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtları. Kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.

İstanbul Nakliyat Şirketi

İstanbul nakliye şirketi hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedurler uygulanarak, paketleme ve ambalajlama işleminde büyük önem gözetmektedir. İstanbul nakliyat şirketi Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar nakliyat şirketi uzmanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işi yapıyorlar.

İstanbul Nakliye Fiyatları

İstanbul nakliye fiyatları eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda. Sakın paniğe kapılmayın Çukurova evden eve nakliyat bunuda düşünerek nakliye fiyatları ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir.

İstanbul Nakliyat Şirketi Fiyatları Ne Kadar?

Nakliyat şirketi Evden eve nakliyat olarak sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda size sunulacak en uygun rakamlara denk gelecek şekilde bilgi verilecektir daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın..!

İstanbul Nakliyat Şirketi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Olarak Paketleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Nakliyat şirketi olarak ekiplerimiz bütün eşyalarınız A dan Z ye havalı özel graf baloncuk köpüklerle ambalaj paketlenmesi yapılır daha fazla bilgi almak için bize ulaşın..!

İstanbul Nakliyat Şirketi Nakliyat Taşıma Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

Nakliyat taşıma yapılırken hijyenik bir çalışma eşyaların ambalaj paketlenmesi sökülüp diğer tarafta montajının yapılması ve daha da fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın..!

Bir cevap yazın